SESSİZ CENNETİM SANA ALEMİN SOHBET VE YARDIMLAŞMA PLATFORMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SESSİZ CENNETİM SANA ALEMİN SOHBET VE YARDIMLAŞMA PLATFORMU

ÖDEV,MP3,PROGRAM,HMTL KOD,WEBMASTER,WEBTASARIM,GOOGLE,SOHBET,CHAT,SESLİ CHAT,YARDIM VE DESTEK SİTESİ,HACKER,SAĞLIK,SPOR,BİLGİ VE PAYLAŞMA PLATFORMU

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Mezoterapi bölgesel zayıflama

YazarMesaj
DJ_MEKANSIZ
SÜPER AKTİF
SÜPER AKTİF
DJ_MEKANSIZ

REP GÜCÜ : 9

DJ_MEKANSIZ
SESSİZCENNET:

Mezoterapi bölgesel zayıflama Empty
MesajKonu: Mezoterapi bölgesel zayıflama   Mezoterapi bölgesel zayıflama Icon_minitimePerş. Şub. 12, 2009 6:23 pm

Bölgesel zayıflama ve selülit tedavisinde kullanılan mezoterapi teknik olarak, dolaşım düzenleyici, yağ eritici ve yağ taşıyıcı ilaçlarla belirli vitaminlerin bir karışım halinde cilt altına, mezoderme çok ince iğnelerle verilmesidir.

Sellülitli alanda kan akımının ve lenfatik dolaşımın düzenlenmesiyle, yağ depozitleri çözülür, yağ hücreleri yağlarını yakmaya başlar ve sertleşmiş bağ dokusu düzelir.

Günümüzde karboksiterapi ile birlikte selülitin en geçerli tedavisi olarak kabul edilen Mezoterapi;

Bölgesel kan akımını ve lenf akımını arttırır,

Enjekte edilen ilaç kokteyli sayesinde, orta derinin üzerine hapsolmuş ve vücut tarafından kullanılamayan yağ hücreleri, serbestleşip dolaşıma katılır,

Portakal kabuğu görüntüsünden sorumlu olan fibröz sert bağların kopmasına neden olur, lenfatik drenajı arttırır.

Get your own Chat Box! Go Large!

https://sessizcennetim.yetkin-forum.com
DJ_MEKANSIZ
SÜPER AKTİF
SÜPER AKTİF
DJ_MEKANSIZ

REP GÜCÜ : 9

DJ_MEKANSIZ
SESSİZCENNET:

Mezoterapi bölgesel zayıflama Empty
MesajKonu: Selülit tedavisi   Mezoterapi bölgesel zayıflama Icon_minitimePerş. Şub. 12, 2009 6:24 pm

Selülit derinin alt tabakasında, yağ dokusunun hemen çevresinde oluşan ve derinin üst bölümünde pütür pütür görüntü bırakan bir hastalıktır. Kadınların korkulu rüyası olan ve bir güzellik kusuru olarak kabul edilen selülite karşı önlemler alınmalıdır.

Beslenme ne kadar fazla tek yönlü olursa, selülite o kadar çabuk aday olursunuz. Özellikle de fast fooda ve hazır yemeklere karşı olan eğilimimiz dokuları kötü yönde etkiliyor.Hayvansal yağlar, şeker ve tuz da en kötü düşmanlarımız. Bunlar yağ hücrelerini şişiriyorlar, dokularda su yapıyorlar ve vücudun atıklardan temizlenmesini önlüyorlar. Özellikle de yağlar doyma hissini büyük ölçüde etkiliyor. Örneğin, mayonezli patates salatası veya kızartması yerken "doydum" sinyali karbonhidratlı bir öğünden (örneğin spagetti) çok daha geç gelir. Sonuçta daha fazla yeriz ve dokulardaki yağ depolarını aşırı derecede besleriz. Hücreler şekilsiz bir kütle haline gelir ve on kat daha büyür. Bu nedenle yemek listenizde taze, yağsız ve besleyici maddeleri fazla olan yiyecekler bulunmalıdır. Meyve, sebze, kepek, çavdar ürünleri ve baklagiller gibi. Bu besinlerde bir yanda dokuları atık maddelerden temizleyen, öte yanda hücrelere besleyici maddelerin naklini çabuklaştıran fazla miktarda potasyum vardır. Portakal, muz, karpuz, avokado, havuç, şalgam, fasülye, bezelye ve patates fazla miktarda potasyum içerirler.

Get your own Chat Box! Go Large!

https://sessizcennetim.yetkin-forum.com

Mezoterapi bölgesel zayıflama
1 sayfadaki 1 sayfası