SESSİZ CENNETİM SANA ALEMİN SOHBET VE YARDIMLAŞMA PLATFORMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SESSİZ CENNETİM SANA ALEMİN SOHBET VE YARDIMLAŞMA PLATFORMU

ÖDEV,MP3,PROGRAM,HMTL KOD,WEBMASTER,WEBTASARIM,GOOGLE,SOHBET,CHAT,SESLİ CHAT,YARDIM VE DESTEK SİTESİ,HACKER,SAĞLIK,SPOR,BİLGİ VE PAYLAŞMA PLATFORMU

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Cinsel Sorunlar

YazarMesaj
DJ_MEKANSIZ
SÜPER AKTİF
SÜPER AKTİF
DJ_MEKANSIZ

REP GÜCÜ : 9

DJ_MEKANSIZ
SESSİZCENNET:

Cinsel Sorunlar Empty
MesajKonu: Cinsel Sorunlar   Cinsel Sorunlar Icon_minitimePerş. Şub. 12, 2009 6:23 pm

Kadında Orgazm
Orgazmın tarifi kadının ilişki esnasında tatmin olması ve seksüel gerginliğinin yerini gevşeme ve rahatlamaya bırakmasıdır. Bu rahatlama hem bensel hem de ruhsaldır.
Kadınlar ruhuna hitap etmeyecek şekilde mekanik bir yaklaşımla ilişkiye girerlerse orgazm olmaları zorlaşacak beklide orgazm gerçekleşmeyecektir.
Bu nedenlerle ilişki öncesi ya da ilişki esnasında söylenecek güzel sözler, iltifatlar, küçük dokunuşlar kadında ruhen gevşemeye yol açacak ve orgazm olmayı oldukça kolaylaştıracaktır.
Sağlıklı bir cinsel yaşam için her ilişkide olmasa da çoğunda orgazm gereklidir. Bu gerçekleşmezse seksüel gerginlik birikerek daha sonra hiç alakası olmayan konularda çiftler arasında çatışmalara ve kavgalara yol açabilmektedir.
Kadınların cinsel uyarımı erkeklerden biraz farklıdır. Erkekler görsel uyarılara daha açıktır. Bu nedenlerle erkek gördüğüne kadın duyduğuna daha çok inanır derler. Kadınların işitsel yetenekleri ve konuşma kabiliyetleri erkeklerden daha gelişmiş ve daha fazladır. Bu nedenlerle kadınlar ruhen hazır olmadan erkekler kadar kolay ilişkiye giremez girse de orgazm olması hayli zor olur.

Get your own Chat Box! Go Large!

https://sessizcennetim.yetkin-forum.com

Cinsel Sorunlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-